Je možné, že budete chtít svoji objednávku vrátit. Možná proto, že se Vám produkt nelíbí, nebo možná existuje jiný důvod, proč nechcete Vámi objednané zboží. Bez ohledu na důvod, máte právo vrátit svou objednávku do 14 dnů od přijetí bez udání důvodu. Potom máte až 14 dní na to, abyste produkt skutečně vrátili.

Naše zpáteční adresa je:

TOPTRANS EU, a.s.

Ulica Na Priehon 50

949 05 Nitra-Dolné Krškany

Není záměrem, abyste nábytek vrátili sami. Riziko poškození je potom velmi vysoké. Proto Vám chceme nabídnout možnost nechat si nábytek vyzvednout našim přepravcům. Náklady na to se mohou značně lišit, od 972 kč do přibližně 2431 kč. Závisí to na produktu a místě, kde je třeba zboží vyzvednout.

Náklady na vrácení zboží jsou na Váš vlastní účet. Potom Vám vrátíme dlužnou částku objednávky, s výjimkou nákladů na vrácení, do 14 dnů od registrace Vašeho vrácení, za předpokladu, že produkt již byl vrácen v pořádku.

Pokud je produkt poškozen nebo je obal poškozen více, než je potřebné k vyzkoušení produktu, můžeme Vám toto znehodnocení produktu odečíst od dlužné částky objednávky. Zacházejte proto s výrobkem opatrně a ujistěte se, že je dobře zabalený – pokud je to přiměřeně možné – v původním obalu.